Про нас

Наша компанія в 2012 році розпочала свою діяльність з надання послуг з монтажу та сервісного обслуговування систем опалення та кондиціювання, а також ремонту плат управління та автоматики котельного обладнання та кондиціонерів.

У 2021 році завдяки накопиченому практичному досвіду, а також розумінню вимог щодо якості запасних частин для газових котлів, ми змогли організувати співпрацю з найкращими закордонними виробниками та офіційними дилерами для того, щоб постачати продукцію для нашого інтернет-магазину.

Ми пропонуємо Вам запчастини для газових котлів таких виробників, як Hermann, Immergas, Beretta, Viessmann, Saunier Duval, Ferroli, Vaillant та ін.

Асортимент інтернет-магазину постійно розширюється на основі побажань клієнтів. Навіть якщо покупець не знайшов у нашому магазині той товар, який йому необхідний, ми обов'язково замовимо його у постачальника та додамо до каталогу.

Наші співробітники кваліфіковано проконсультують Вас у процесі вибору необхідної запчастини та дадуть відповіді на всі питання.

У нас Ви знайдете широкий асортимент якісних запасних частин для газових котлів та колонок, доступні ціни, а також знижки при замовленні кількох одиниць товару.